Prodáváme produkty těchto značek:

Bio oblečeníLátkové pleny

 

Přírodní kosmetika

 

Ekodrogerie:

Novinky

arr3Pleny TOTS BOTS Easy Fit Frugi ve spolupráci se značkou Tots Bots vyrábí pleny All-In-One. Plena EasyFit V4 je výsledek...

Kontakty

Bionela
V Rybníčkách 716
342 01 Sušice
tel: 607 621 201
info@bionela.cz

» FRUGI
FRUGI

Rodinná ale velmi dynamická firma z anglického Cornwallu vyrábějící řadu dětského oblečení z biobavlny, které získalo již mnoho cen.

Firma se původně jmenovala Cut4Cloth (neboli "Střiženo pro látkovky") a jak název vypovídá specializovala se na výrobu oblečení pro miminka a batolata, které nosí látkové pleny.

Většina výrobců dětského oblečení navrhuje své oblečení pro oněch 85% lidí, kteří používají jednorázové plenky. Cut4Cloth, dnes Frugi, nabízí nádhernou kolekci oblečení pro ty ostatní, pro příznivce plenek látkových... určitě to znáte, jak se někdy marně snažíte dopnout bodíčka nebo pyžámka. A oblečení o velikost větší není vždy nejlepší řešení.

Řada pro miminka v této tradici pokračuje, avšak dnes u Frugi najdete sortiment pro děti až do 10 let. Firma používá certifikovanou indickou biobavlnu a v továrnách, kde je oblečení produkována se dodržují fairtrade standardy.

Zobrazit zboží Frugi